Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ziyan

    tag

    CM7, vagy bármilyen 2.3-as ROM alatt a görgetések java része szaggat, beleértve a launchert is, míg CM9/10 alatt ezek gyönyörűen mennek... Eco CM9-et használtam, nemrég tértem át a Desmond féle CM10-re, mindkettővel meg vagyok elégedve. 652 mhz + smartassv2, KSM, ~10 szükségtelen alkalmazás kidobálva (Exchange, live wallpaperek, DSP, DRM, Talk, hangtárcsázó, ...) a több memória érdekében. A 16 bites kapcsoló már jó ideje nem csinál semmit, így nincs bepipálva. Ezt ajánlom még hozzá: [link].

    Az alkalmazásindítások sebességét kivéve mindenhol túlszárnyalja a CM7 sebességét így a CM10, cserébe viszont szebb és modernebb. És engem jobban idegesített a folyamatos szaggatás görgetéskor vagy főképernyőváltáskor, mint most a valamivel lassabb alkalmazásindulás :) Hibával eddig nem találkoztam. Sőt, mitöbb, ezzel a duplaklikkes ikon témával sem, pedig minden elérhető ROM-ot kipróbáltam a modaco-ról, de mindig visszatértem erre a CM10-re :)

    A CM10.1 viszont egyelőre tényleg lassúcska, még az értesítési panel is szaggatva ereszkedik le :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák