Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz kezdő #11064 üzenetére

    Ugyanazokat mint eddig a CM-en és 2 napig az IceArmor1-en (ami szintén nem merült ennyire) Sőt, mindent nem is tettem vissza. Amik most vannak:
    *AdFree - *AirDroid - Alkímia - Ambulance - Andoku - Androidify - AndroidLost - Angol szótár - Angry Birds - Barcode Scanner - Birthday (widget kinn) - *CallMeter3G - *CallTrack - Camera360 - CocktailFlow - Compass - Convertpad - CoolReader - DocsToGo - Dropbox - FruitNinja - g:hu - GeoBeagle - GoContactWidget (widget kinn) - *GoKeyboard - *GoLauncherEx - *GoSMSPro - GoWeather (widget kinn) - HowToTieaTie - Minus - MortPlayer+Widget (widget kinn) - Navitel - *NetCounter - *NoteEverythingPro - PaperCamera - *QuickPic - *RootExplorer - Shazam - *SimpleCalendarWidget - SoundHound - SportsTracker - *Timeriffic - *TitaniumBackupPro - TurkeySeason - vscreens - Zseblámpa (TinyFlashlight)
    + 1-1 theme a Go-khoz

    Vasárnap este tettem fel a Romot, és ezek közül kb. csak a megjelölteket (*) indítottam/futottak azóta...

    szerk: Úgy látom, a Barcode Scanner-en kívül nincs is közös app mindhármunknak (akkor az a ludas :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák