Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    Helló Mindenki!

    Bár még nincs ilyen készülékem - a napokban tervezem venni - és még soha nem volt androidos telefonom, viszont egy ideje követem már a fórumot, és sajnálattal olvastam, hogy azok akik mostanában vettek ilyen készüléket - akár tmobilosat akár telenorosat - azoknak nem működik a kijelző főzött rom alatt.

    Na most az lenne a kérdésem, hogy átolvasva a modacos fórum idevonatkozó topicját, nem lehet, hogy mivel csak egy bizonyos tft panelnél (truly) működnek a főzött romok, hogy csak driver inkompatibilitás lépett fel és arra a bizonyos tft lead-re csak egy hiányzó és megfelelő driver kéne?

    Remélem nem volt noobság amit kérdeztem és jól gondolom, hogy itt is, mint egy számítógépben a különböző HW-khez más-más driverek tartoznak. Az az, hogy ezek nem valami biztonsági dolgok, hogy ne lehessen főzött romot feltenni rá, csak egész egyszerűen nincs olyan driver.

    Jó lenne erre rájönni, bár nem szeretném rögtön egy rom cserével kezdeni, de azért valamikor a későbbiekben ilyet is szeretnék csinálni, hiszen máskülönben hogyan tudnám kihasználni az android nyújtotta szabadságot?

    Vagy ez az elmélet már ott megbukik, hogy a hivatalosban is valószínüleg ugyanaz a driver van használva?

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz dragon1993 #47703 üzenetére

    Ha jól értettem akkor csak főzött romoknál nem megy a touch. Most nem találom, de számomra már ez a hozzászólás is azt mutatja, hogy az új tmobile-os blade-ek is ezt csinálják főzött romok alatt.

    Persze jó lenne ha nem, mert nekem is tmobile-os lenne.

    (#47706) Kelzsoca

    Én azért bízom abban, hogy csak az eltérő tft panelek miatt lehet ez, és csak szimplán driver hiba, bár azt még nem erősítette meg senki, hogy jól gondolom-e amit gondolok...

    Egy gyors kérdés bárkinek: hogyan tudok szerkesztésben úgy válaszolni vkinek, hogy ne kézzel kelljen beírni kinek hanyadik válaszára válaszolok? Nem vagyok nagy PH fórum mágus, általában csak olvasgatok...

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz Laacko #47709 üzenetére

    Hát bízom benne, de sztem tuti új lesz, vagy ha régi akkor meg tuti minden olyan baja lesz amit már páran emlegettek és ha cserélném akkor biztos új szállítmányból valót kapnék, amivel meg ugyanott lennék, mintha eredetileg is újat kaptam volna :DDD

    (#47710) kelzsoca

    ahha, ok, kössz talán már meg is van ;)

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Aktív témák