Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • esox

    senior tag

    válasz szezso15 #49033 üzenetére

    Hát én ezt mondtam akkor, mert ez totál igaz. A kollegámé pl nem ilyen. Nem értem én a blade-eket tényleg. Jó kis cucc ezért a pénzért, de nekem ne jöjjön egy szervizes azzal, "hogy hát ha ez poros, akkor a következő is az lesz, nem? Akkor meg miért cseréljük..."
    Azért mert garanciális időn belül van és nem azt kaptam a pénzemért, amit akartam. Ezért cserélitek (már ha nem lehet szétszedni bent a szervízben és 10 mp alatt kiporolni).
    Olvastam vkinek a fórumán olyat, hogy azt mondták, akinek nem tetszik vegyen Defy-t helyette. Ok, akkor kérek azt helyette, köszi szépen. Az bezzeg nem működik...
    Mindezek ellenére azt kell mondjam, hogy a T-s szervizek elég korrektek, mert szinte mindenkinek cserélték, ha valami olyan hibája volt, ami ott helyszínen nem volt orvosolható. Mivel csak a 256->512 javítás volt sw-en "javítható" más hibára tudtommal mindenkinek cseréltek.

    __̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

Aktív témák