Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz sonique #46409 üzenetére

    nana, azér nemeszik ezt olyan forrón!
    Végülis teis leírhatod nyugodtan, hogy neked AMOLED-es verzios van 2 Giga belső memóriával és még kávét is főz !
    Ettőlmég nemhiszi el mindenki.
    Azt irsz ide be, amit akarsz, ha nem személyeskedsz.
    a többi a hallgatóság vevőkészségén múlik csak.

  • #19617792

    törölt tag

    válasz sonique #46409 üzenetére

    Jó, ezzel a viccel kicsit mellélőtt, de jó poén volt, egyébként tényleg példa arra, hogy hogyan rá tudnak ugrani egy-egy hírre az emberek...

    "az az igazsag hogy emberünk ugy elvan már telve magával hogy"

    Én ezt nem mondanám, egyrészt kurva sokat dolgozik nekünk, ingyen és sokszor végez szép munkát.

    Most nyíltan véleményt mondok. Igaz, úgy tűnik néha kicsit idegesen válaszol egy-egy kérdésre, több ok is lehet. Vagy triviális a kérdés, vagy az első hszben benne van, vagy csak keresni kellett volna, vagy a kérdés user error-ra is visszavezethető, vagy szimplán saját magának megválaszolta a kérdést az illető, vagy csak mocsok egy napja volt a melóhelyen, stb. Nem kimagyarázni akarom, és senkinek sem nyalok segget, de meg tudom érteni.

    Amúgy ha kicsit jobban körüljárjátok a PH!-t, akkor találtok olyan embereket, akiktől sírógörcsöt kapnátok. Nem nevezek meg senkit, mert nem volna szép háta mögött kibeszélni. Bár végül is megnevezhetném, mert olyan emberekről van szó, akik sokak szemét csípik... Ha valakivel bajom van, lehetőség szerint elé állok és nyíltan, de persze megfelelő modorban előadom bánatomat. Aztán kitudja, lehet, hogy miután kibeszéltük a dolgokat, beülünk egy sörre valahova és csak röhögünk a múlt hülyeségein. De vannak olyanok is, akik annyira lejáratták már magukat, vagy szerintem annyira hülyék, hogy szóra sem érdemesek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák