Hirdetés

Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    A pék pöcs ebbe a telefonba.

    Eddig a kisebb hibáit elnéztem, mert 'occsó' de most k**a mérges vagyok rá.

    Hogyan lehet róla menteni a névjegyeket?
    Hülye fejjel szinkronizáltam a Google fiókkal, had legyen egy mentésem.
    Ma hívnak, és számot ír ki, nézem a 343 névjegyből van 282 db van meg.
    A többi elveszett a mentésről és a telóból is.
    Amikor nagy nehezen áttettem a számokat a K750i-ről, ami egy kínszenvedés volt, mert semmi nem a helyére került, készítettem egy mentés a Blade-vel. Nosza rajta vissza akarom tölteni. minden kétszer háromszor van meg a saját mentés viasztöltése után. (Idegbaj) :W
    Szerkeszteni nem lehet az állományt, annyi az áttétel bent, nem törlöm a hozzátartozó kacatokat, adathibával nem tölt vissza.
    A saját mentését visszatöltve hívni akarok, lehülyéz, hogy írjam a hívószám elé a "+" jelet, nézem mind hiányzik.
    Szerkesztővel a "+" jeleket pótlom a számok elöl, visszatöltve legalább a számok jók, de mindent többször tölt vissza.
    Dzsuvázás ki a többletet, újabb mentés. A 300 telefonban levő szám helyett 548 darabot ment. Nincs is bent annyi?
    Agyrém!? :Y

    SIM kártya kivéve, (hátha az kavar be) alig akar beengedni, hülye, (SGS simán indul) újabb mentés még mindig 548 számot ment, mikor törölve lett a felesleg, a törölt számokat is menti és újra visszahozza.
    Olyan fos mint a World abban is azt hiszi az felhasználó, hogy kitörölt valamit, de ez nem igaz ám, Open Off.-al megnyitva a doksit minden törölt adatot visszahoz és ott vigyorognak a törölt részek.
    Gyári ROM van a telefonon. A 2.2 Froyo is ilyen kaki?

    Hogy elehet végleg törölni névjegyet, hogy ne csak rejtett legyen, és visszatöltéskor ne jelenjenek meg a törölt adatok újra+újra+ ú***? :(

    A K750i-ről mentett és helyrepakolt vcf állományban nincs többszörös adat, ezt visszatöltve és azonnal mentve teli van duplázással triplázással a újabb Blade-ről mentett vcf állomány. (NOTEPAD++ megnyitva is csak egyszeres adatok vannak bent, az erről készült Blade mentés viszont többször hosszabb és tele van szeméttel.)

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Aktív témák