Hirdetés

Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    üdv mindenkinek! kezdő androidos vagyok, de "imádok" moddolni!(megtettem a PNA-mal, Symbiannal, PS2 stb...)lassan 3000 hsz átolvasása és rengeteg "szakirodalom" után sikerült tegnap felraknom a Blade Villain 1.1-et, és egy NAGYON szembeötlő változást osztanék meg veletek: a Hero of Sparta a gyári ROM-mal szaggat játszhatatlanul, az új ROM-mal viszont sokkal gyorsabb és már játszható! egy dologról nem volt szó(hacsaknem átsiklottam felette...), az Adobe Flash-ről, és a gugli se adott rá választ: szóval elő lehet csalogatni a Flash támogatást? (normális esetben azért nem működik a Flash player 10.1, mert az csak 2.2-s rendszeren fut) A rendes telepítésnél kiírja, h nem kompatibilis, amikor "cselesen" feltelepítettem, akkor meg nem használt, olyan volt, mintha fel se került volna... a válaszokat előre is köszönöm!

    szerk: agressor, nekem is magentás a telóm, szóval ez tévedés...

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Aktív témák