Hirdetés

Aktív témák

  • gakoska

    tag

    Üdv!

    Felraktam az R11_hun-t, 2 gigás SD kártya volt benne, 1 FATpartícióval. Ha telepítgetem az appokat, akkor felajánlja az alkalmazáskezelő, hogy amelyik kompatibilis az app2sd-vel, azt áttehetem memóriakártyára.
    Ha lenne 2 partíció, ext3+fat32, akkor alapból az ext-re mennének az appok, még az is, amelyik nem támogatja hivatalosan az app2sd-t? És akkor lenne az, mint az első hsz-ben van, hogy ha mégis mondanám neki, hogy tegye át az alkalmazáskezelő SD-re, akkor csak a két partíció közt mozgatná?

    A másik, hogy ugye az én módszeremmel, ha átteszem az appokat SD-re az alkalmazáskezelővel, akkor legtöbbször kb. fele még benne marad a telefon memóriájában is. Értem én, hogy nem mehet át mindenestől az egész az SD-re, de ha jól értem az előző bekezdésem szerint a dolgokat, akkor azzal a módszerrel az appok mindenestől az SD ext partícióján tárolódnak, nem foglalnak semmit a telefon belső memóriájából?
    Köszönöm én is a sok munkát mindenkinek, jó, hogy egy ilyen közösség gyűlt össze itt

Aktív témák