Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz lumber_hw #11588 üzenetére

    T-mobile honlapon a my t-mobile menüpont alatt regisztráld be az adott telefonszámodat, 1 perces művelet. Utána ezt a netstartot ki tudod azonnali hatállyal iktatni az internetcsomagos fülnél. Az összes dominokártyánál aktív ez a netstart alapjáraton, így ha van a ismerősi körben még dominos, ott is nyomjátok ki ezt a csomagot. Ha kell a net akkor lehet venni pl. 500 megás csomagot 2000ft-ért. Ha erre kerülne sor az abból hátralévő mennyiséget is lehet követni ezen a regisztrált oldalon.

    Új kártyánál előbb küldj egy sms-t, vagy hívj fel valakit (a 1777 vagy *102# ingyenes, én mindkettőt tárcsáztam és engedte a regiszrációt) hogy a telefonszám aktiválódjon a rendszerükben, csak utána lehet regisztrálni és módosítani a hozzá tartozó netstart förmedvényt! Én azt csináltam hogy kivettem az új simet és beraktam egy régi net nélküli készülékbe, így nem buktam 1ft-ot se. Már első bekapcsolásnál szívja egy androidos cucc a pénzt amennyire én tudom, ezért kerültem meg így. Nem mint ha nagy pénz lett volna, de az elv a fontos :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák