Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skot78

    tag

    válasz Cifu #257 üzenetére

    Az a baj, hogy a kinaiak tenyleg mindenen probalnak sporolni osszeszerelesnel, akar 5 centert is hajlamosak kihanyi dolgokat, vagy gyengebb minoseget beszerelni.

    Illetve a rom is...nincs kioptizva altalaban.

    Az en Inew i2000 (MyAudio q508) telomban konkretan ez a GPS antennanak csufolt valami egy kis rezdarab volt a keszulekhazon belul (!!!) szoval nem sok eselye volt szegenynek.

    Szerencsere a keszulek hatso reszen a battery cover alatt nagyjabol latszott a formaja a tervezett gps antennanak (mert a forma is szamit ha jol tudom).

    Szoval ontapados fem foliabol vagtam oda uj antennat , tul kep 3x meretu lett...Es mukodott is...Nem lett egy profi cucc igy sem de a pontossag 8m-re lement, a kapcsolodas meg kb 10 mp-s lett, persze nagy hazak kozt szuk utcaban nem...

    Szoftveres iranybol ket tamadas ala vettem: Mobiluncle tools es FasterGPS. A masodik nem bonyolult.

    A mobiluncle tools-ban meg az MTK engineering mod alatt a location based servicesben kell turkalodni (azert nem tudom mert nincs elottem...az enyem sajna feladta a harcot...nem birta azt a 4-5 leejtest :( )

    EPO bekapcsolva, AGP-esnel meg a restartot fullra kell allitani es van egy opcio valami ilyesmi: "Clear aiding data first" vagy vmi ilyesmi.

    Nekem ezek egyutt mukodtek nagyjabol. Remelem segitenek neked...

    Fontos: a Mobiluncleban is van gps fix a fomenuben, azt ne hasznald mert a gps.cfg-t visszaallitja asiai kontinensre :)

    Harcra fel a gps szignalert! :)

Új hozzászólás Aktív témák