Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dinnye1960

    csendes tag

    Aki tud, kérem segítsen.
    / Az is lehet hogy rossz helyre írtam, akkor a megfelelő topik nevét kérném/
    PC-ről hallgatom a Spotifyt, USB-n keresztül. / a PC utáni rendszer felső közép kategóriás - DAC, erősítő, hangfal./ Tisztában vagyok a Spotify hangminőségével, de az az érzésem hogy nekem még az sem jön le.
    Már csak a PC-ből nyert minőségre gyanakszom. A PC beállításához nem értek, a fiam szokta csinálni.
    A kérdésem: hogyan lehet a jelet legrövidebb úton kinyerni, mit kell beállítani, van aki szerint a processzor is számít, / hangra optimalizált processzor ?/ stb., vagy mivel az USB csatlakozón digitális jel jön ki az egész csak árnyékbokszolás ?
    Megköszönném, ha valaki leírná, lépésenkénti beállítás menetét, vagy azt írná hogy ezt a processzort vedd meg, mert ez való hangra.
    Ha szakmaiatlan voltam, elnézést kérek, de az előbbiekből a problémám lényege úgy érzem érthető.
    Köszönettel.

  • dinnye1960

    csendes tag

    válasz Polllen #4412 üzenetére

    Köszönöm a segítséget.
    - Windows 10 van a gépen
    - asztali gépet használok és csak a Spotifyt hallgatom, ahogy írtam előfizetős prémium-os vagyok,
    bár tisztában vagyok ennek a minőségbeli korlátaival, szerintem még az sem jön le,pedig usb aljzatról veszem
    le a jelet a PC-ről, - felső középkategóriás - DAC - erősítő - hangfal részére.
    - röviden: hogyan lehet a legjobb minőségben kinyerni a digitális jelet a PC-ből egy külső DAC részére?

    .

Új hozzászólás Aktív témák