Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    Sziasztok!
    Nem tudom mennyire ide tartozik, de elég zajos (a ventillátorok miatt) az asztali windows-os pc-m. Szeretnék ezen változtatni ventillátorok lecserélésével, számuk csökkentésével, szellősebb házzal.
    Nem tudom a jelenlegi régi tápegységem mennyire számítana megfelelőnek audio szempontból, de ennek is már elég zajos az egyik ventillátora (hiába "kentem" meg). Szóval ezt is cserélném valami ajánlottabbra úgy max. 50k-60k környékéig.
    Tudnátok javasolni helyette egy-két ajánlottat?
    Ez az asztali pc elég vegyes használatban van, de pl. egyáltalán nem játszok vele (filmeket viszont nézek). Számíthat (ronthat) audio szempontból az, hogy ennek ellenére van benne külön videokártya (gtx 460). Vagy előnyösebb lenne ha pl. csak a processzornak a HD graphics 4000-esét használnám?

    Töprengek még néhány dolgon:
    Jobb a fekvő pc ház vinyók hűvösebben tartása szempontjából, vagy az álló is megfelelő? Vagy vannak nagyon hallk ventillátorok és akkor azt nem érdemes lehagyni előlük?
    Szellőzés szempontjából biztos jó ha agyonlyuggatott a ház, de porosodás szempontjából valyon nem nagyon rossz?
    Lenti vagy fenti táp elhelyezésű a jobb?
    :) :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák