Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Korte123

    csendes tag

    Hi

    TV-ben felolvastak részeket a Yamada leírásból, széjjelröhögtük magunkat :D, mondták, hogy ha ilyen a leírása, akkor milyen lehet a lejátszó... Barátunk mesélte, hogy vettek ilyen Yamadát, és jó. Elmentem kipróbálni, vittem egy halom lemezt, köztük jó sz*r minőségűt is, mindet simán vitte! És mindenféle felbontású dirib-darab mpeg file-t is lejáccott!!! Megvettük (Yamada 5520). Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve!!!
    A minap vettünk LG DVD-írót, így ki tudtam próbálni, a Yamada olvassa a
    DVD-R, +R lemezeket, vettem egy Fujifilm DVD-RW-t, azt sajnos nem olvassa, de egy Sony DVD+RW-t igen! Nem tudom, hogy a Fujifilmmel van-e a baj, vagy a -RW-vel. Szerintem árában nagyon megéri! Haver vett LG játékost 25-30 körül, az nem látja az mpg file-okat adat CD-n, nálam ez kizáró ok lenne. Másik haveré pedig 1 csomó lemezt nem olvas, amit a Yamada igen!
    Kérdés volt fentebb, hogy adat DVD-n is jácca-e az mpg file-okat. IGEN! Ez nagyon király, mert nem kell szabványos DVD-Video-t írnom, ha ki akarom próbálni a TV-ről vagy kameráról bedigizett mpg file-omat TV-n, felsütöm DVD+RW-re adatként, és már jáccom is a játékossal! :)
    A magyar fordítás nagyon állat :) Ha röhögni akarok, magyarra állítom, ha meg is akarom érteni, akkor angolra :)

    Érdemes firmware-t frissíteni? Mivel jobb az?


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák