Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    Topikgazda

    válasz kabar #7428 üzenetére

    Eddig az 5.2-es verziók egy 512 Megás Penről indultak. Ha a fejem tetejére álltam akkor is elakadt a telepítés 64%-nál. Fogtam egy 8 Gigás Mini Pent (olyan férfi körömnyi méretű) kisebb nem volt itthon. Ja és részemről a Rufust preferálom a Win 32-vel még sosem próbáltam. Ami azért érdekes, mert a Rufus alapból ISO-t vár, de az IMG-t is egy szó nélkül kiírta.
    Nos az 512 Megás és a 8 GB-os közt a Grub.cfg-ben annyi a különbség, hogy mindkettőnek más a VID/PID értéke- Mindkettő bebootol és elindul a telepítő is. Viszont az 512 Megás az 64%-nál elakat 13-as hibával.
    [link]
    Akárhányszor nekifutottam, mindig ugyanitt. Akár a Web Assistantal akár az asztalival.
    Viszont a 8GB-os is tudta ezt produkálni a Web Assistantal, viszont az asztali Synology Assistant simán feltelepítette a 6.0.2-es verziót. Ami még érdekes, hogy minden egyes alkalommal a 192.168.0.21:5000-et írta ki IP-nek, eddig nekem a .7-en ment 16K feletti Portal ami a Routerben Statikusra volt neki állítva. Nos kész volt a telepítés és írta, hogy lépjek be a DSM-re és nem nyílt meg az oldal. Az oldal nem elérhető, kicsit ideges lettem. :W Viszont ott volt a böngészőben még nyitva ám szürkén a régi belépőm a 192.168.0.7:16XXX statikus IP, azon próba ként nyomtam egy F5-öt és már bent is voltam. :D És lehetett frissíteni az Update 7-re + minden egyéb telepített alkalmazást.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák