Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Egon #12342 üzenetére

    Ha bepipálom, hogy a host hálózatát használja akkor nincs probléma. Csak ilyenkor nincs bridge és nincs portfrodítás tehát a controller natív portjain lehet elérni mindent... Így a 8080 foglalt... De úgy voltam vele, hogy ha valaminek kellene ez a port akkor inkább azt próbálom meg átállítani, mint ezzel küzdjek. Párszor az Adopt nehezen ment...szóval volt, hogy resetelni kellett az AP-t is meg a switchet is. :DDD Na jó ezek a kísérletezés részeként voltak csak. Amúgy totál stabil a rendszer jól működik. Switch esetén kellett ez:
    SSH Adoption
    The quickest one off method is to ssh into the access point and run the following commands:

    mca-cli
    set-inform http://<host_ip>:8080/inform

    Igazából lehetne még próbálkozni, de annyit vacakoltam a napokban, hogy végre minden elinduljon, hogy most inkább élvezem kicsit a sebességeket... :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák