Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsusBoy

    senior tag

    válasz landlord #35 üzenetére

    Szia!

    Nem hinném ,hogy egy telefont azért kellene megkövezni mert ad ki némi hangot ha megrázzuk mint a "hülyegyerekek".

    2 napja használom a telefont amin már MIUI 7es szoftver fut ( van benne magyar nyelv viszont nem minden szöveg van magyarul ).
    A kamerája egyszerűen mese szép képeket illetve videókat csinál.
    Nekem nagy újdonság a slow motion kamera mód . Mosolyt csalt az arcomra es egyszerre maradt a szám nyitva a döbbenet miatt :D .

    Tapintása a telónak nekem a sulis éveimet idézte elő amikor fogtam a radîrgumit :D .. Gumis műanyagos tapintása van de ezen kîvül masszîv.

    Miui rendszerrel egyelőre még ismerkedek de egyre jobban kezdek vele megbarátkozni.

    Van benne " double tap to lock" mód is. Ennél azt vettem észre ,hogy nem.mindig érzékeli elsőre azt a teló,hogy koppintok kettőt a lezárt kijelzőre ... van ,hogy ötöt,hatot is kopogok az ujjammal rajta mire feloldja a képernyőzárat.

    Kijelzője nagyon szép!.

    Akkumulátorrol.sok mindent még nem tudok mondani .. de az tuti fix ,hogy a nexus 4es keszulekemhez kepest jobban bîrja .

    Volt mar iphone-om ,google telóm ezeket ha megráztam mind adtak ki kotyogo hangot.

    Ár /érték arányban szerintem nagyon jó telefon :). Bátran ajánlom mindenkinek.

    Ha vannak kerdeseitek a telefonnal kapcsolatban akkor nyugodtan îrjatok ide.

Új hozzászólás Aktív témák