Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz sugarforce #92247 üzenetére

    Maximum csak nem tűnik fel ez az eszeveszett sebesség. :B

    Pont az ünnepek alatt jött szóba több rokonnál is, hogy Xbox a gyerekeknek, aztán mikor mondtam, hogy angol nyelvű csak esetleg dajcs vagy csirkeláb, akkor mindenki kihátrált, hogy hát ő nekik a beállítás nehézkes lenne.
    Mennek inkább módosított X360-ra Kinecttel a sokkal több játék és magyarítás miatt. Ez van.
    Nem hiszem,hogy rohadtul nagy erőfeszítés lenne egy tetves magyarítást ráhúzni a rendszerre.
    Az Én szemembe: 1 elégedett vásárló több elégedett vásárlót vonz. 1 elégedetlen vásárló több nem a platform felé húzó "vásárlót" hoz magával. :N A Kinectet sem értem miért hanyagolják így el. Na meg a co-op játékokat. Aki nem fifázik, nincs értelme gyakorlatilag még egy kontrollernek - ja max amiatt, hogy felváltva használod a kettőt úgy kisebb esélyük van elromlani.
    Nekem sem gond az angol - Bár tény, hogy egy Mass Effecthez, egy GTA-hoz, egy Dishonoredhez, egy Witcher 3-hoz HATALMAS segítség. Nem mellesleg Európán belül szerintem nálunk az egyik legdrágább a konzol, a legdrágább digitális játékok árakkal és ezek mögött konkrétan semmi honorárium nincs. Ha már ilyen kibaszott drága a konzol(főleg, ha a nyitó árakra gondolunk meg azokra akik MM-ben vették amúgy is a piaci ár fölött), és emellé a játékok is, akkor igen is legyen benne magyar szó, vonzzon be több embert a szegény játék.
    Amikor vettem a Witcher 3 GOTY, majd duplaáron volt(igaz egy AAA cím mellett még így is olcsó volt) az angolhoz képest, de megérte. Asszony is imádja, ki sem lehet robbantani mellőle. Pedig ő neki sem gond az angol, de mégis van kinek mesélni a baráti társaságban, a fórumon is, hogy vedd meg a Witcher 3-mat, mert ilyen olyan jó magyar is, ingyen volt a 2 DLC is. Persze a CD Projekt már csak ilyen vásárló orientált. Számít nekik mindenki. Remélem a most kapott állami pénzből ismételten egy év játékát tesznek le az asztalra!
    Elhiszem, hogy kis piac vagyunk(bár múltkori pzstm jelentés szerint egyre több és több box fogy), de, ha úgy nézzük a legdrágább is. Tessék kompenzálni akkor valamivel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák