Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz zbundy #186689 üzenetére

    Wreckfest első benyomások. Röviden (de tényleg röviden) rápróbáltam ma. Le sem tagadhatják a fiúk, hogy ez egy Flatout, kár, hogy a nevet nem hozhatták, mert tényleg sokkal inkább az, mint a Flatout 2 óta bármi. A junior (legelső) bajnokság-sorozat kb feléig jutottam el, nem állítgattam semmit, sem grafikát, sem nehézséget, sem beállításokat, minden defaulton van. Elsőre megszokást igényel a sok Horizon 4 után, nyilván nagyon más a fizika, itt nincs visszatekerés, és hát a többiek is pontosan tudják, hogy még a verseny is egyben roncsderbi. :D Megszokást igényel, nem mwgy minsen elsőre, de élvezetesebb, mint amilyen bosszantó, legalábbis így az elején. Grafika rendben van, nem csúnya, igaz nem is különösebben szép. Főleg 65”-en látszik, hogy hiába most jelent meg, bizony nem mai játék. Egy X-Enhance nagyon ráférne. Cserébe rengeteget tölt. De tényleg, kb Horizon 4 szint, amit elbogarászik magában. A hangulat rendben van, roncsderbit kb a Flatoutok óta nem játszottam, de még mindig vicces. Nyilván multiban lesz majd érdekes, de azt még nem próbáltam, előbb végigtolnám a single részét. Amit nagyon sajnálok, hogy a zenék borzalmasak... :( A Flatout 1-2 fenomenális soundtrackjei után ez hatalmas csalódás. Ár/értékben nem egy rossz játék, egyszerűen nem aaa címekkel kell hasonlítgatni. Objektíven olyan 4/10, a nosztalgiafaktorral, és kis jóindulattal talán 6/10. Személy szerint kinéz azért belőle pár óra káték, azt a 20-24 eur-t, amiért anno előrendeltem, első blikkre mindenképpen megérte.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák