Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz sugarforce #92205 üzenetére

    Én tudom milyen darabosságra gondol.
    Mikor a kezdetek kezdetén csorgattam a nyálam a zinterneten X360 tulajként a One-ra, aztán elmentem MM-be, és megnéztem, hogy milyen gyatra egy lassú rendszer, akkor kicsit felére esett a lelkesedésem.
    Az utóbbi pár hónap alatt mondjuk rendkívül sokat gyorsult az UI, de gyerekek, ehhez kellett 3 év egy fix hardveres rendszernek? :U
    Emlékszem két hónappal ezelőtt még kész rémálom volt a store-ban lavírozni mire akár egy screenshotot behoz a játékról, vagy a trailer.
    Na meg a trailerek minőségét már meg se említem(A kib**** drága digitális árak mellett), így akarnak eladni játékokat?
    Egy RGH-s X360 vagy 3x gyorsabb UI-t tudott a mittoménmilyen főzött felülettel amit a srácok a pincében csináltak :Y
    Aki azt mondja 2017-ben ez a sebesség korrekt, azzal nem tudok egyetérteni. De lehet csak nekem van túl sok elvárásom a menüben való lavírozástól, esetleg store nézegetéstől.
    Mondom az utóbbi 1-2 frissítés óta észrevehetően gyorsabb lett(még mindig szánalmasan lassú szerintem), de előtte.. :U

Új hozzászólás Aktív témák