Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v-man

    őstag

    válasz turikoczka #106091 üzenetére

    Tavaly decemberben vettem meg a One-t, Fifa 17 kóddal, kifejezetten csak fifázni vettem, de még Forza H3 és Tomb Raider volt hozzá lemezen (game.co.uk-ról jött a pakk). /kb 85e volt összesen/

    Az eredeti tervem az volt, hogy a felhalmozott szabadságom alatt, amelyet az év végére egyben vettem ki, kijátszom magam a géphez kapott 14 napos golddal multiban, majd januárban eladom a gépet és a két lemezes játékot, jelentősebb bukás nélkül.

    Ehelyett akkor is volt épp 200 ft-os gold, így máris egy egy hónapra nyúlt a tervezett gamer-korszak, a kapott EA Access is akkor jár le, gondoltam az alatt már úgyis elunom a Fifát meg a Forzát, de aztán csak megvettem még a GTA5-öt és a Titanfall2-t is Emagról, mert akciósak volt, meg az AC Unityt is megvettem a cdkeysről párszázas ajánlatban. /+23e/

    A GTA5-öt kipörgettem nagyjából, a T2 totál nem jött be, de nem bírtam eladni se, így megmaradt a nyakamon. Az FH3 se nagyon kötött le, de mivel a Fifa miatt az egy hónap kevésnek bizonyult, így "muszáj" voltam venni goldot és accesst, amiből ugye az éves a leggazdaságosabb... :O /+18e/

    Utána tavaszon végig derekasan tartottam magam, "több pénzt nem költünk rá, mert már így is erős bukta lesz", csak egy Forza5 jött csak a profilra a goldos "ingyen" játékok mellett /+2e/

    A baj az volt, hogy időközben a Horizon3 is megtetszett, de nem szerettem a lemezzel bajlódni, így múlt hónapban megvettem az alapjátékot, meg az Expansion packot is digitálisan /+15e/, és már rég szemeztem a Forza Motorsport 6-tal is, hát az is beugrott a kosárba :DDD /+13e/ (Kár hogy nem vártam, a Platinum ugye most csak 8e lett volna...)

    Mindenesetre most van mivel játszanom, míg nem jön a Fifa18, ennyit a csak kipróbálásról, meg 1 hónapra tervezésről :DD

    XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Új hozzászólás Aktív témák