Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Yayoh #5222 üzenetére

    Belépő nem lett drágább a tavalyi árhoz képest. Ismét 6000 Ft a hétvégi belépő (szombat-vasárnap. Csak vasárnapi jegy 5000 Ft most). Ami húzós lett az a Paddock belépő. Szombat is 5000, meg a vasárnap is. Ez tavaly - ha jól emlékszem - csak 3000 Ft/nap volt. Azért ez így kicsit erős.

    11.000 Ft a két napra + paddock. Tavaly ez csak 9000 Ft volt. Nem sok a 2000 különbség, csak mikor az ember vonatozik/autózik/buszozik és ezek sem két fillérbe kerülnek, akkor bizony számít az a 2000 is szerintem :) .

    Jah betétfutamok. Túl sok infót nem találtam róla, de a WTCC mellett lesz ETCC és AutoGP. Egyik sem nagyon hozz lázba. ETCC-t, mint sorozatot értelmetlennek tartom (nekem ott dobta le a láncot az agyam, mikor az 1.6T és a szívó 2.0L-es autók egy mezőnybe. Pár éve meg még voltak dízelek is, amik rommá verték a mezőnyt. Mint valami autós nap, olyan az ETCC. Mindenki jön azzal, amit talál :D ). Jó, hangosak az AutoGP-s autók, de mikor látsz összesen 12 autót a rajtrácson, az azért eléggé ciki. Bár állítólag KPT egy futam erejéig beül ismét egy ilyen masinába :) .

    Én mindig ha mentem WTCC-re, alap volt, hogy ha már ott vagyok, akkor szombat irány a paddock. Legjobb volt mindig, mert centikre lehettünk az autóktól és a versenyzőket is el lehetett kapni pár mondatra. Akikkel voltunk tavaly is, nekünk már alap volt, hogy Coronellel beszélni kell, mert az mindig mond valami hülyeséget. Tavaly is így volt :D .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák