Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz emre #49352 üzenetére

    Jó jó, lősz 2db 400ast, de mibe? :D
    Nagyobb tankok ellen nem túl hatásos a 122mm, kisebbek ellen persze, jobb, nem is vonom kétségbe, igazából az a kérdés, hogy döntő többségében milyen tankokra kell lövöldöznöd vele.

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • babferi

    tag

    válasz emre #49352 üzenetére

    Ez , hogy szinte sosem lo 350 felett a 152mm-es azt megcafolnam . Ha szembol losz ra egy nagy dogre akkor kb annyikat ad be , nekem volt , hogy 180 at adott szembol IS4-re pl. De ha oldalrol vagy hatolrol tudsz valamit loni akkor nagyon brutalis sebzeseket lehet kiosztani . Volt nem egyszer (mindig oldalrol) , hogy 8-900-as sebzeseket kaptak tolem Ferdi , Tiger , IS ! Persze nagyon lassu , de ezzel szamolni kell , ha az Object a vegcel akkor meg legalabb szokod a BL10 szeruseget . Pontatlansagarol meg csak annyit , hogy en siman ralottem a 4-500 m-re levo celpontokra is vele es lazan volt 70%-os talalati aranyom ( persze maxos legenyseg ) .
    Meg az elobb is irtam , hogy a 122-es D-25 mod. nagyon jo meg a SU-ra , roppant gyors , lehet vele apritani . De az ISU-n ugyanez a loveg mar kinszenvedes !

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Aktív témák