Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Dobi 562 #43830 üzenetére

    Amig nem tesztek ellene és nem szólaltok fel az ilyen arrogáns barmok ellen, addig ez nem fog megváltozni. Addig maradsz a szenvedő többség csendes tagja, ha megszólalsz hazugsággal vádolnak, miközben egymást erősítgetik csalekedeteik helyességében.

    És a folyamat csak erősödni fog, ha ezen a fórumon is szó nélkül hagyjátok a TK-zást legalizáló okoskodókat, egyre jobban elfogadottá válik, hiszen több vélemény lesz mellette mint ellene, és az is durvábban, nagyobb hangerővel.

    ----

    Ezzel a gyurifélével is akkor került a vitánk "minőségibb" szintre mikor együtt mentünk szakaszba és már a kezdőkörnél löni kezdett egy csapattársát.
    Miután ezt szóvá tettem neki (itt is) feljelentett a WG-nél kódüzérkedésért, ki akart záratni a játékból.
    A mai napig nem kért elnézést: természetesen semmit nem találtak a WG-sek.
    Az itteni moderák meg szépen kitörölték azt a részt amikor a WG-s haverja megfenyegetett a kizárással és bejelentette a feljelentést, de azért gondolom páran emlékeznek még rá.
    Én legalábbis nem felejtem el.
    És akkor is szembe fogok menni a "többséggel" az ilyen témákban ha naponta feljelentgetnek, meg lehazudozóznak, mert ha hallgatunk, akkor megérdemeljük, hogy TK-zókkal kell együtt játszanunk.

Aktív témák