Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz virkir #40754 üzenetére

    Ami új, az szinte mindig OP... Egyszerűen még sokan nem tudják mit érdemes rajta lőni.
    Tegnap felraktam egy T110 replayt, abban a csatában 18 lövést kaptam, de csak 4 volt sebző találat... Ebből 3-at kaptam szemből, egyet oldalról. Mindhárom szemből jövőt egy 50B osztotta rám, 2 lower hull, 1 géppuskatorony. Úgy tűnt ő volt az egyetlen, aki tudta mit csináljon. Az oldalról jövőt vagy IS-4 vagy szintén az 50B lőtte. Ezen kívül volt még egy lánctalp lövés egy AMX M4-től, az összes többi pattant... Az IS-7 és IS-4 playerek szépen, kitartóan lőtték a hull felső részét és a lövegpajzsot :U Így nem csoda, hogy hízik az OP Legend...

    A hull alsó részén és a géppuskánál látszik a három áthatoló lövés nyoma, az össze többi csak karc (nem jeleníti meg mindet a wot, egy idő után a régebbi lövésnyomok eltűnnek).

    Várom már milyen sírás lesz, mikor kikerülnek az új szovjet tankok.. :)

    [ Szerkesztve ]

  • kedvesgabor

    tag

    válasz virkir #40754 üzenetére

    Hali,
    először is köszi a mod-packokat, rengeteg fáradságtól megkimélsz.
    Másodjára: én nem érzem annyira op-nak a t110-et, tetején van az az óriási weakpoint, azt bárki lőheti, hasa puha akkora mint az E100-é. Gondolom inkább az ismeretlenségi faktor az ami sokat dob rajta. Lehet blowup-olni, mint az is7-et...bár most már minden tank hajlamos lett rá(E100,Maus is).

Aktív témák