Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz GrooveHero #3934 üzenetére

    Semmi sem jön egyből :) Minden tankkal meg kell tanulni játszani, valamelyikhez több tapasztalat/skill kell mint másikhoz (*rápillant a szovjet tech treere*). A T30 egy forgatható tornyos TD, nem mész vele előre sehova, arra vannak másik tankok, hogy vezessenek egy rohamot, ebben hasonlít a Tigerre, azzal a különbséggel hogy a T30 ágyúja nem viccel még az azonos tierű ellenfelekkel sem. Szerintem amire eléri egy átlagos player a T30-at addigra tudja, hogy hol lehet hull down pozíciókat találni a pályákon/milyen szituációkba mehet bele, meg milyenbe nem. Amennyiben ez nem így van akkor a klasszikus noob-al találkozhatunk a pályán...

    Egyébként wipe előtt megvettem a Tigert megint, visszaültettem a legénységet a Failf. B-ből (3. skill 80%-on), kapott egy rammert, wet ammo racket, coated optics-ot, csináltam is vele vagy ~5 top gunt olyan 20 meccs alatt, és csak egyszer kaptam rack dmg-t (a személyzetből nem sérült senki, biztos többet bírnak a nagyon tuningolt emberek :DDD ). Szóval így hogy nem kellett a rövid 88-al szenvedni egész jó volt, bár a közelebbi harcot kerülném vele, viszont a +10% view range jól muzsikált a pontos ágyúval :)

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák