Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Gyuri27 #13653 üzenetére

    td gondolom amúgy a Tank Destroyer? :-D

    Az az irány valahogy nem érdekel, bár kipróbálnám de nem vagyok az a folyton egyhelyben lévő várok és majd akkor vadászok.
    Az önjáró ütegek sem érdekelnek (arty) - ez teljesen kizárható.

    Na most nézegettem ezt medium, heavy dolgot. Még nem igazán tudom ezen a szinten, hogy mi a különbség, annyi, hogy a heavy egy lövéssel folyton kilőtt.... médium meg gyors, csak ennyit tapasztaltam.

    Őszinte leszek: Németeknél a Tiger érdekel, még anno játszottam a Panzer General 2-vel (ha valakinek rémlik), na én őt onnan szerettem meg. De ez csak egy ilyen kis kedvenc :)
    Németeknél amit kinéztem még a Pantherek, Páncélzata nem a legjobb, de gyors, és jól lehet vele tüzelni. Bár azt nem tudom, hogy a tornya forgatható-e. (mint ahogy más is írta)

    USA-nál viszont a heavy érdekel, Az a nagy bumfordi, lassan megy, de biztosan előre, egyszer egyszer lő az ellenségre, kiiktatva és halad előre tovább, taktikát eltudom képzelni. (De mégsem TD, mert vagyok annyira morbid, hogy egy két találatot simán benyelek) Szeretek résztvenni a csata hevében.

    Lentebb kifejtem bőven a taktikámat (egy másik forumtárs miatt) , és eddigi tapasztalatimat, hgoy szerintetek melyik irány lenne jó az én játékstílusomhoz, mert elsősorban ehhez szerenék egy irányvonalat kiválasztani

Aktív témák