Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz diegho #9540 üzenetére

    Az IS-7 minden szempontból jobb az IS-4-nél, pedig elméletileg vékonyabb kicsit a páncélzata, mégis sokkal jobban pattog róla, mint az IS-4-ről. Mondjuk lehet azért an, mert az IS-4 sem olyan páncélzatú, mint amilyennek kellene lennie, illetve amilyen a valóságban volt. Na de mindegy. Szóval az IS-7 jobban gyorsul, gyorsabb, a tornya gyorsabban fordul, szóval sokkal fürgébb tank mint az IS-4, ugyanakkor megvan rajta az S-70-es löveg, ami azért egész kellemes tűzerőt biztosít. Sztem egy városi pályán egy Maust simán el tud intézni a fordulékonysága és sebessége miatt. Én mindenképp az IS-7-et ajánlanám, nem hiába 10-es tank, nem beszélve arról, hogy a 2150 hp azért valamivel több mint az 1790. Egy lövéssel többet bírsz ki:DD
    Én is arra gyúrok, há átraknám a kv-ról a 150k xp-t, akkor már ki lenne fejleszteve egy hete.
    De a gond inkább az árával van. Ha átlagosan 10k creditet számolok körönként prémium nélkül KV-val, akkor kb 650 kör és meg is van az IS-7:DD

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák