Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ha már így megkérdezted válaszolnék, ami egyben egy utolsó hozzászólás is lesz ide. Lassan 1 hónapja nem szóltam hozzá a fórumhoz, mivel legutóbb én kaptam a legkomolyabb kitiltást flame keltése miatt, kíváncsi voltam mi lesz, ha nem szólok többet hozzá. Nos látjuk, semmi nem változott, sőt egyre lejjebb süllyed a színvonal, ezért is nem szóltam hozzá az egészhez. Nem mentem sehová (vagyis de, csak nem szeretném, ha követne innen bárki is oda), néha beleolvasok a fórumba, de ugyanaz az fsb vs. mindenki más megy folyamatosan. Eleinte úgy gondoltam, hogy búcsúzásul írok egy orosz tankokról és francia med ágról szóló összefoglalót, netán videót, amiben magyarul elmondom mindegyik említésre méltó tank előnyeit és hátrányait, de úgy érzem felesleges lenne, mert vannak akik ebbe is belekötnének nálam sokkal kisebb tapasztalattal is. No meg amúgy is ki vagyok én, hogy megmondjam melyik tankkal hogyan kell játszani? Nem vagyok sem egy megmondóember (akad belőlük bőven itt a fórumon) sem pedig egy kiemelkedő játékos. Azt hiszem ennyi elég is lesz erről. Jó játékot mindenkinek!

Aktív témák