Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Dyingsoul #2943 üzenetére

    Szép hosszú lett.
    Ám legyen igazad én olvasni kicsi angol tehát nem igazán merültem bele a pontos kiírásba.
    De.
    Ahhoz, hogy igazán eredményes legyél egy ilyen versenyen már ezekhez is meg kell venni a kiegészítő felszereléseket amik megint csak súlyos százezrekért vannak már ezen a szinten is amit elég nehéz kitermelni tier 6-on a csatánként kapott 10k-ból.
    Ámbár ez legyen a legnagyobb gond.
    Itt tényleg az a fő probléma amit már mások is leírtak a +/-20% pen amit a szerver random oszt ki. Ha szerencséd van megkapod egymás után háromszor és nyerted a fordulót ha nem akkor hamar vége az egésznek.
    A másik a láthatóság amit azért lehet befolyásolni még a verseny pályáján is annyival, hogy kell pár orosz TD aztán azokat kereshetik, de ettől függetlenül nem igazán fair így a játék.
    Ismerem a pályát és azon is előfordul nem egyszer, hogy befordulok egy sarkon és 20-50m után látom csak meg az orrom előtt lévő ellenfelet aki addigra már legalább egyszer meglőtt.
    Ja és nem tudom mivel gondoltad menni mert a tier6 az egyik legszarabb kategória szigorúan az én véleményem szerint.
    T34-85 egy szenvedés, KV/KV3 szerintem nem utcára való még talán az USA vonalon a T23 ami ütőképes lehet arra pályára.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák