Hirdetés

Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz virkir #2708 üzenetére

    Most akkor az U-11-esről beszélsz? Azt fel sem lehet rakni T-44-esre.
    A 122mm-es D-25-44 ahogy írták bőven használható Tier 7-ig, Tier 8 ellen már ügyeskedni kell. (nehéztankokról beszélek)

    Kinek mi jön be, a legjobb szerintem a D10T.

    T-54-eshez: komolyan, Pz IV szintű? :D

    És mindezt nem azért, mert nem tudják kilőni, hanem azért mert sokkal nehezebb kilőni mint a másik két Tier 9-es közepest. Ez a lényeg, ez nem fair. (most ne jöjjön senki azzal hogy a háború sem fair, ez egy MMO játék)

    Volt Párduc II-m és kipróbáltam jó pár csatában a T-54-est is, közel sincs egy szinten a kettő. Ennek fő oka a páncélzat. felőlem akár így is maradhatna az egész OP-54-es, ha levennék a frontját az eredeti 99 (100)mm-re. Ami a játékban van az már amúgy is inkább T-55, sőt egy hibrid a legjobb alkatrészekből...

    Az eredeti T-54-es 120mm-es fronttal 44-45 km/órát tudott.

    Ez a pár apróság amúgy sem nevezhető nerf-nek, nézd meg mit csináltak a 0.6.2.7-ben a T29-el, az a nerf.

    Én meg azt nem bírom, mikor a T-54 tulajok vinnyognak hogy ne vegyék el az OP játékukat. Meg lehet nyugodni, pár apróság kivételével marad az egész ilyen mint most, szóval veszek egyet én is és röhögök azon aki Pershing-el vagy Párduc II-vel szenved.

    Sixkiller6: én láttam az orosz szerveren, nagyon jó pálya, élvezetes harcok vannak rajta. semmi kempelés, csak akció ezerrel. Pontos ágyúk előnyben, hatalmas távolságokra el lehet lőni.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák