Hirdetés

Aktív témák

  • ALEX131

    csendes tag

    Na asszem itt 1értelmüen a kicsit régebben gyártott de "kicsivel" több HP-val rendelkező szörnyeteget fogom beszerezni reset után :D - Mause 3200HP :DD Igaz, hogy lassabb és a tornya sem valami mozgékony de azért kell! :DD

    Számolgattam, osztottam-szoroztam és A fullos IS4 + T-54/majdnem alap/+ Ob212/nagyobb löveggel + Mause ezen dolgok összege 2.400.000 XP és 15.091.000 credit.
    Asszem gyorsan össze kell szednem 4-5 millát resetig mert kell majd a kiegészítőkre is lóvé :D
    Ha valaki beszerzett új Német artyt az leírhatná, hogy mik a tapasztalatai mert ugye a Hummelt butították ahhoz képest mint ami az adatlapján szerepel.
    Pont ide tartozik 1 tegnapi eset: Jagdtigerrel kavircolok ENSK mapon a városban és a nagy győzelem küszöbén álltunk :C mikor szembetalálkoztam 1 Hummellel ami 1ből rám is pakolt 1et. Amit sebzett az nevetséges volt, 380HP-t szedett csak le közvetlen találatnál miközben az adatlapján 711-1188 damage szerepel :F
    Nagyon érdekes, hogy ha a SU14 vagy S51 csak mellém lő 1-2 méterre akkor már az életem felét leszedik minimum, miközben még felszerelés/crew is sérül. Az elöbb említett esetnél a Hummel csak HP-t szedett le, semmi másom nem sérült...

    A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Aktív témák