Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz sith7 #7804 üzenetére

    Enged még az ázsiaira is regelni. Nyilván a kliens másik kell. A ping picit magasabb, 130-150 a keleti parti szerveren, a nyugati partin magasabb, de nem kell azon játszani. A kódok között van különbség, én direkt olyan kerestem, ami az NA-ra jó. Nem vettem, kerestem, találtam olyat, amihez csak regelni kellett egy játékportálra, adott 500 goldot, 50.000 kreditet, egy T2-es light prémtankot garázshellyel és 1 nap prémiumot. Ma még működött, újabb havert csábítottam át :) A jelszóváltás ugye újabb 300 gold, telefonreg 100, 900 goldból már lehet modulokat pakolgatni. Mondjuk, én várok egy prémtank akcióra, 1500 helyett 750-ért már lehetne venni T5-ösöket, azzal már megoldódna a kreditgond hosszú távon.
    Én sem hagyom itt, amim van, de most jól esik egy kicsit nyugodtabb közegben játszani. Majd meglátom, mennyit leszk ott.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • AlexWolf

    senior tag

    válasz sith7 #7804 üzenetére

    Értem, és a wot kódok között sincs különbség ?
    Amiket mondjuk ebay - en lehet venni ?

    hát ezt sajna nem tudom.

    Az alábbiak közül melyik tier 10 -es tankot ajánlanátok:
    Csak heavy tankjaim vannak, ezek elérhetők, illetve ezek lesznek elérhetők:
    - IS7
    - IS4
    - E100
    - Maus
    - AMX 50B

    Az 5-ből 3 megvan azokról tudok nyilatkozni.
    Maus: Régen minden szebb volt, 3400 HP, no gold ammo, stb.
    Manapság csak az nem lövi át, aki vak, és az ágyúja sem a legjobb. És mivel nagy jól látható mindenki számára.

    IS-7: Régen ezt is szerettem, de manapság inkább med mint heavy.
    IS-4: Sokat nem mentem vele, elvileg válasz a Mausra. Hát nem tudom mire válasz, de nekem nem tetszett.

    Ami viszont tetszik az a T110E4, igaz hogy TD, de fürge, kicsi-kompakt, !forog a tornya!!!négy!44!!, brutálnagyokat csap oda és majd mindent átüt mindenhol. Ha el akarsz kezdeni egy új ágat akkor az amcsi forgótornyos TD ágat ajánlom. Főleg most, hogy leszedték az xp szopózást a TD-kről gyorsabban meglesz mint egy heavy (mivel a sebzésért kapsz XP-t főleg, és a TD-kkel lehet sebezni a legjobban)

    [ Szerkesztve ]

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Új hozzászólás Aktív témák