Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz ooloo #52047 üzenetére

    Mar en sem megyek el oda, ahol a Panther II van, arrol az oldalrol amerrol ti kezdetetek. Annak az oldalnak akkor lenne ertelme, ha betolna az osszes med G-H0-ba es akkor gyakorlatilag az az oldal a tietek. Ez gyakorlatban ugy zajlott a legutolso 3 alkalommal, hogy en betoltam oda egyedul, a tobbiek meg ott hokiztak ahol a Panther II-tok van most eppen. Ami egyebkent egy szar pozicio. Engem kilottek, a spotomat nem tudtak loni, majd oket spottoltak G/H-0-bol es hiaba forgattak a tornyot meg nyomogattak a help-et.

    En az AMX-et elvittem volna a heavyk koze, dombozni, jo csolehajlas, jo dpm, jo atutes.

    Azt viszont nem tudhatod, hogy a kollega miert onnan lodozott. Lehet kuldetest csinalt es nem akart kockaztatni. Nem minden a statrol szol...

    Az lenne az elvarasod, hogy o hozza le a csatat meg tolja legelol mert neki a legjobb a statja a csapatbol. Ez szerintem rossz hozzaallas...

    Az alabbi csataban buktuk az egyik oldalt, de ott maradtam spottolni az ellenfelet a csapatnak. Az a kuldetes, hogy csapattarsaknak ki kell loni 3 tankot amit en spottolok fel nekik. Mr red line kemper progetto persze megtalalt csata kozben a chat-en, en vagyok a bot, mert nem lovok... Ra irtam csata utan, tudja-e hogy mukodik a spot rendszer. Nem valaszolt.

Új hozzászólás Aktív témák