Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    T62A-val leszedem egy Maus HP-jat 600-ra. Mellettem egy IS-7, 60TP es E100 akik meg sem tudjak sebezni. Uzenem nekik, hogy tamadas, megindulok. Feltunik egy full hp AMX M4 45 aki eddig a tornyat forgatta a sarok mogott es igy keressztuzben vagyok, de nem gond mert 4 vs 2.

    Ja, nem mert a sajat heavyk maradtak a sarok mogott es forgattak a tornyaikat... (ilyenkor mi tortenik a jatekossal? csopog a nyal a szaja szelen es gyonyorkodik a lepkekben?). Ugyhogy elpicsazott a ket heavy.

    Majd megindultak a sajat heavy-k. Egyesevel. Meghalni egymas utan. 1 vs 2 szituaciokban. Ki erti ezt?

    Nyilvan ugyanezek a jatekosok akik Frontline modban rohannak szetloni az agyukat ahelyett, hogy a zonakat foglalnank el es gyujtenenk tobb xp-t, hogy haladjunk azzal a szarral...

    Nem bonyolult pedig... Egyszeru matematika. 4 az pontosan 2-szer annyi mint a 2. Ketszer tobb esely, ketszeres tulero... De nem, valamiert nem... A gondolkodas nevu csalassal nem nagyon elnek... Probalom, de nem ertem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák