Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz lacibacsi #38633 üzenetére

    Szia !

    Nekem ugyan ez a gondom mint neked ! Talán annyi , hogy én ha lehet így fogalmazni szeretem ezt a kis hatos arty-t ! Brutál nagyokat lehet vele sebezni és igen én szinte csak goldal lövöldözöm vele ! Nálam az átlagsebzés 952 jelenleg ,de még nincs 100 csatám vele szóval lenne ez több is ! Ami jó benne az a lövegkitéríthetőség és az arany hatalmas átütése . Nem egyszer vittem már hatos sH-ra CW-re és szépen szedtem vele a nagy lassú japó dögöket . Tegnap pl volt egy köröm ahol egy lövéssel kiszedtem egy Fredit full HP-ról szemből :P , mondanom sem kell örült nekem rendesen .Sajna a gold miatt sokszor kritikus lövést ad , mert elnyeli a lánc vagy a szög miatt pattan ,de pl a nagy nehéz Japán OI-k mind 600+ sebzést kapnak találatkor. Már rég továbbléphettem volna az M12-re ,de valahogy nem éreztem , hogy kell nekem . Ahogy írtad is ezzel lehet csinálni a küldiket szépen . Viszont az M40/43 T8-as is jó lenne , mert az is CW arty és nem véletlenül ,de legénység nélkül nem vállalom be az M12-t szóval még hezitálok :DDD !
    Amúgy nem tudom te Colával használod e ,de Cola+Gold kombóval nagyon lehet vele pusztítani .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák