Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    (#10892) Bingisz, (#10893) HungAryan: Én is kerülöm messziről, szerencsére még nem láttam HUNS TS-en. :U Furcsa egy teremtmény, nem tudom melyik bolygóról jött. :DDD

    (#10898) Stigma.HC: Még mielőtt felraktam a 8.9-et gyorsan megnéztem a visszajátszást. Látszik, hogy úgy volt forgatva a torony, hogy a motor felett csapódjon be a lövedék (persze nem direkt), szerintem te a splash-től gyulladtál ki. Ez a feltételezés onnan jön, hogy múltkor néztem egy olyan Arti25 videót, amiben T92-vel splash-eli az IS-8-at, és kigyullad!

    Kimentettem 2 képet a visszajátszásból a saját esetemről is, szerintem tisztán látszik a becsapódás szöge. Kép1 Kép2 Na a bekarikázott lyukat egy 50 120 lőtte normál lőszerrel.

    (#10901) Runo: Az hogy sikerült? :Y

    (#10906) Flayer: Nincs benne az adatlapodban, de fogadjunk, hogy Sony Ericsson Xperia Mini-d/Mini Pro-d vagy Live with Walkman-ed van Android 4.0.4-el. :P

    (#10945) Runo: Én még csak az egyik oldalon voltam a teszten, de onnan jókat lehetett sniper-kedni a sok FV-re és WT-re.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - T95 33 ezer potenciális sebzés + scout + patrol duty (QB videó)
    - Első köröm Team Battle módban ;]
    - És a végeredmény
    - nagyon szeretem ezt a tankot; 10 átütésből 1700 sebzés, ez a T-62A pontosság... a saját szememmel láttam, ahogy az első 5 kibszott lövedék repül lefele az ellenséges tankok lánctalpa felé, utána eltalálja és 0 dmg :W

    Ez a team battle mód első körben még nagyon tetszett, aztán sorban jöttek az olyan körök, ahol mi tele voltunk 7-es gépekkel, az ellenség meg 8-asokkal, ráadásul a csapattársak is marhák voltak. Aztán egyik klántársam meggyőzött, hogy mégsem olyan rossz, végül is, ha a stat nem romlik, akkor nagy baj nincsen. Ha nyerünk egész jól hoz SU-122-44-el (tisztán 40k prém nélkül), de vereségnél ugyan azzal a tankkal mínusz 10-15k, hiába nem lövök gold ammo-t. Szóval szerintem ma összehívok pár klántársat és meg kéne próbálni, mert ez a játékmód arra tökéletes, hogy olyan tankkal játssz, amivel rosszul megy/nem szeretnél statot rontani/nagy tier-ben nem ér semmit, azt ide hozd. A SU-122-44 pont ilyen, nagy tier-ben nem ér sokat, sokszor már T8-ban is használhatatlan, ha olyan a pálya. Viszont itt nagyjából ki vannak szűrve a hulladék pályák, szóval bátran lehet farmolni és legénységet húzni, szerintem ezt a tankot nem is nagyon fogom már randomban használni.
    Én így képzelek el egy csapatot:
    1. Kemény fejű tank: T29/T32
    2. Kemény fejű tank: T32/Caernarvon
    3. Ázsiai nehéz tank: IS-3/110
    4. T8-as fürge tank: Az összes T8-as med és light, 13 90, T-34-2 és Super Pershing kivételével
    5. Fürge T7-es tank jó DPM-el, látóhatárral és jobb esetben gun depression-nel: Comet/T20/WZ-131/T71/13 75/Type 62
    6. T2-3-mas fürge tank: Pz. I. C/T-15/M22/BT-2/BT-7/Tetrarch/Pz. III. A/T-46/T2 Light/M2 light/M3 Stuart/ M3 Light

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák