Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Specii

    csendes tag

    válasz virkir #4014 üzenetére

    Hogy ha már ennyire megy a statharcolás, beszállnék én is a mókába ha nem bánjátok...

    Az effiency egy olyan dolog, amit prémium befektetésével könnyen megtolhatsz ( E-100 aranylőszer... kipróbálnám hogy a kutya rúgja meg). Innentől kezdve nem mérvadó skill szempontjából, ámbár egy előzetes felmérésnek jó hogy randomba tudja az ember hogy milyen gyorsan fog a csapat elhullni.. mert ugye mindig a pirosak győznek :((

    Na szóval:

    Még a tiéd:

    Az átlagsebzésünk különbsége kedves csikánó 706,53 körönként.... szóval simán leminősíthetnélek a sárga földig csupán azért mert én vagyok a jobb... ugyebár az erősebb kutya teszi a dolgát amit "b" betűvel kezdődik.

    De hogy ez még ne legyen elég az IS-3 as rajtankodon 1398,43 ugye az átlagod.. amit a T20 nevű csodálatos amerikai EGY tierrel kisebb tankkal majdnem hozom (1391,1) ami ráadásul médium.... A pershingről meg ne is beszéljünk, a T20 elég volt.

    Ugye egy nálad gyengébb játékossal simán könnyű kikezdeni... na de megszólalt az überpró nézzük erre mit reagálsz.

    A Borcz témával kapcsolatban... igenis én is odaszólok sűrű szidások közepette a por népnek ha balgák és azt csinálják, amit nem kéne. Mert ugye a birkákat is vezetni kell valakinek. Erre még offical fórumon rákereshetsz a "lemmingtrain"-re hátha tanulsz valamit.

    Amúgy Borcz tényleg nem egy sztár :D de csak valami oka hogy köztünk van... úgy mint a közutálatnak örülő kacsa1 is... :D Egy megnyilvánulásából nem ítélheted el azonnal az embert, mert ezzel önmagad írod le... Bamm és csattanó.

    ---- in memoriam of [HUN]pistike ---

  • Specii

    csendes tag

    válasz diegho #4050 üzenetére

    A Statharcolás csak példaértékűnek szántam a kollégának, semmi egyébb.

    Mindenkinek más az átlag.... 1200-1500 effiency már jó, ezeket a játékosokat képezheted, ha megmutatod hogy hogy forgassa a tankját tudsz belőle építkezni.

    A másik hogy nincs nálunk sok jó ember, ez ugye több dolognak is betudható. A legfőbb ok az hogy magyar vagyok és én vagyok mindenki fölött álló isten mert 1x Top tier voltam random csatában, és ezért én nekem jó a legutolsó nevenincs 12-éveseket gyűjtő "HUNpistike" klán. Az emberekben nincs meg a motiváció, arra sokszor hogy jobbak legyenek és fejlődjenek, vagy legfőképp hogy továbblépjenek és a képességeiknek megfelelő klánt keressenek. Vagy megint előjön a "Magyar vagyok" és te adsz nekem tanácsot holott én mindent jobban tudok, vagy megszólsz 1 kritikával, szarember vagy és örök életre utálni foglak és kilépek a klánból és elmondom mindenkinek hogy te A-tól Z-ig minden vagy csak nem ember. Így nincs ember és ebből következik az hogy nem válogathatunk, lejjebb kell vinni a színvonalat.

    Érdekes módon a magyaroknál nem tudott az a réteg kialakulni klánok terén, mint minden más netes játékban általában, hogy van 1 dominancia, hogy minden jó játékos oda szeretne menni, aki hajlandó fejlődni, így képviselhetnénk kis hazánkat a CW-n úgy mint a Lengyelek (1SBP), Románok (ODV).....

    [ Szerkesztve ]

    ---- in memoriam of [HUN]pistike ---

  • Specii

    csendes tag

    válasz virkir #4057 üzenetére

    Lehet hogy elnéztem dolgokat, előfordul...

    Védeni kell is... nem engedheted ki a dolgokat a kezed közül. Ez olyan mintha a zsebtolvajnak tálcán kiraknád mindened.
    Volt azért Himbi-limbi mutogatás... de kell is, enélkül nem lesz önbizalom.

    Akartunk.. ez így nem helyes. Pár emberben megfogant az ötlet, hogy csináljuk meg.. de itt jön közbe a HUNpistike effekt mint előbb leírtam. Az ideológia megmaradt, de engedni kellet a színvonalon.

    Az effi mint említed globális.. na pont ez a baj. Hiába hasonló két emberré, ha a top tankokon szignifikánsabban jobban teljesít az egyik egyed. Egyértelmű hogy az kell aki Toppal jó nem L2 lightal. Nagyon sokan vannak úgy, hogy bemennek és csak mennek előre ebből is lesz a rossz effi.

    ---- in memoriam of [HUN]pistike ---

Aktív témák