Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AlexWolf

    senior tag

    válasz Stauffenberg #9723 üzenetére

    Mai első 4 csatám nekem is bukó volt...ki is léptem egy órára. Aztán hála égnek helyreállt a világ rendje.
    Ráadásul t25/2-vel volt az első köröm, ami úgy kezdődött, hogy egy Su-85B blokkolt. Bármerre indultam gyorsan elfordult és megakasztott.. fél perc után belelőttem, kb maradt 100 HP-ja. Elindultam gyorsan és beslisszoltam egy ház mögé. Kikukucskáltam, elkezdtem lőni egy T-29-et, tolatnék vissza erre kis g*ci áll mögöttem és nem enged. Meguntam, kilőttem.

    Beírta, hogy most azonnal reportoljon mindenki (nem lettem kék). Visszaírtam neki, hogy "Sajnos te nem vagy elég okos ehhez a játékhoz, légyszi töröld le a csata után" és, hogy "Ha legközelebb is direkt blokkolsz valakit, ne csodálkozz, ha kilőnek"...mindezt úgy hogy az ellenfél is lássa. Ezután kussban maradt...szerintem senki nem reportolt...mondjuk nemtom mennyit tudott angolul, mert a kilövése után kb ennyit írt be..."report t25"

    Rühellem a blokkolókat, és sajna egyre több van belőlük. Úgy látszik ez valami új divat a gyerekek közt.

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Aktív témák