Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz tytyty #6825 üzenetére

    Hja csak a T32-nek volt ROF-j a 105-ös miatt. Ennek meg nincs. Meg a 105-ös a 155-öshöz képest sztem egy lézerágyú...mármint pontosságot tekintve. Meg hát facehuggolni sem lehet vele, mert a lövegpajzs mellett vonzza a dmg-et. szóval sztem nem egyforma a kettő. Volt szerencsém mindkettőhöz.

    bullseye: Ha a report érne vmit, már nem lennék a játékban, mert perma bannt kaptam volna, amit én leszoktam művelni. Kaptam sokszor, hogy reportoltak, és mivel tudom, hogy szart sem ér, és ezt írták is, hogy WG-t nem nagyon érdekli, ezért meg szoktam mondani, hogy tolja le a gatyáját, és tolj a seggébe a reportját. Najó, ha mondjuk 29-en reportolnának, akkor lehet feltünő lenne:DD

    De mekkora kurvaanyázás szokott menni, te jó ég. 1K csatás IS-6, akire hallgatni kell, mert ő nyócas tankban van, ő az istencsászár. Igaz hogy Lakeville-en a város üres, a közép üres, szarni lá, IS-6-tal elmegyünk a völgyben. Igazá, hogy nem tudunk átmenni...illetve át tudnánk, csak feltart minket két 6-os med. kb 3 perc alatt mészároltak le minket. Na ilyenkor nem tudom megállni.

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák