Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #21346560

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #5129 üzenetére

    Nézd meg ezt a visszajátszást! Ez egy passzív felderítés!!!

    (asszem az ATW-nél éppen valami gáz van :U )

    [ Szerkesztve ]

  • vhw

    addikt

    válasz Stauffenberg #5129 üzenetére

    "...ahhoz előbb fel kell őket nyomni 100%-ra"

    Na itt a probléma, ha egyébként sincs extra felszerelés a tankodon ami növelné a látótávot, akkor a 100as legénység alapvető, hogy valamit érdemben tudj felderíteni. Az általad hozott példára tán az lehet a magyarázat, hogy a kérdéses JP legénysége 100as volt, illetve mivel TDről van szó a tulaj rápakolt egy bino-t is, így már jóval nagyobb a látótávja mint a Leo-dnak elit állapotban. (ha esetleg a legnységének már kiosztotta esetleg a két látótáv növelő skill-t is, akkor meg végképp...)

    Ha komolyan érdekel a felderítősdi, akkor érdemes youtube-on rákeresni ilyen scout tankos vidikre, elnézni pár trükköt, hol és hogy kell a domb "élén" tenni egy kanyart, hogy te még éppen kiláss mögé, de ne adj jó célpontot az ellenségnek. Vagy jó passzív felderítő pontokat/fedezékeket megtanulni.
    Ha már 100as a legénység és igen érzed a tankot akkor meg lehet próbálni artyért berohanni vele (bár erre a Leo a vacak kis ágyúja miatt nem a legjobb, a 105ös ágyúval a nagytesója már annál inkább).

    Egyébként én nem szerettem a Leo-t leginkább 3x és 5x xp alkalmával futottam le az első köröket és lassan húztam ki a VK-t vele.

    diegho: állítólag a HE critical okozó képességét növelték, jobban viszi a legényeket meg a felszerelést. Volt erről valami, hogy "javítják" nem tudom megtörtént-e már.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák