Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Tüzi #45923 üzenetére

    Is7.

    Rácélzok valakire, elmegyek beteszek egy csomag popcornt a mikróba, megvárom amíg kipattog, kiöntöm az edénybe, elkezdem enni, majd kb. miután a felét elfogyasztottam, lövök egyet, mert végre becélzott az ágyú.

    Najó, mivel csak Cw-re viszem a tankot, ezért a húgomat kérem meg, hogy tegye be a popcornt a mikróba. :DDD

    Egy ilyen tankkal játszottam még, az ARL 44-el. Annak céloz hasonlóan lassan az ágyúja.

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tüzi #45923 üzenetére

    Jaja. Ahogy a kolléga is leírta, hiába kell öt évet várni, mire lősz egyet. :D Az messzebbre gyakorlatilag instant mellé megy, vagy ha el is találja az ellent, akkor az vagy a tornya, vagy az UFP. Annyira magic páncélja sincs és állandóan driver-t lőnek, hiába így sem elég gyors. Az Object 730 sokkal jobb volt, pedig mennyien szidják azt a szerencsétlen tankot, csak azért, mert papír. :)

    (#45930) vbbb: Kb. én is ugyan ezt gondoltam róla, amíg stock volt, nem szerettem. Fullosan viszont nagyon jó gép a pontosságát leszámítva, bár a T29 1991-es átlagsebzését még nem sikerült felülmúlnia. :DDD

    (#45934) [HUN]Dani: Az összes angol TD ilyen sajna, tele vannak weakspot-tal. A lövegeik viszont nagyon jók.

    Először is meg szeretném még egyszer köszönni Kanyipicskének az invite kódot. Ez az FCM36Pak40 egy vadállat:

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák