Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Moleman #42679 üzenetére

    Én 7vége előtt megvettem az M7 amerikai közepes tankot, hogy ki tudjam fejleszteni a T21 és akciósan megvenni. Nem bántam meg...nagyon nem!
    Én besorolnám azok közé az 5ös tankok közé - T1 HT, KV-1, Stug III, M4 Shermann -, amikkel élvezet játszani és nagyon jól hoznak a konyhára. Ha egy átlagos kört megyek - pár találattal -, akkor is meg van 10-13K ezüst, ha sikerül jobb kört menni, akkor 20K vagy felette. Ráfizetni sosem kellett. Megtetszett a tank, csak ajánlani tudom! :K

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • vbbb

    őstag

    válasz Moleman #42679 üzenetére

    Nagyon hosszú távot nem tudok még mondani, mivel 15-öt mentem vele. Rá kell még éreznem a gépre...szívesen veszek bármi nemű hasznos tanácsokat egyébként ezzel kapcsolatban. Még az equipment-et is ki kell rá tesztelnem. Most a ventilátor, célzásgyorsító és a +15% páncélvédelem van rajta.

    T-150, KV-1, KV-2, KV-1S, Type T-34, Churchill VII...stb. vígan szétlövi főleg gold-al...ezek miatt meg vinni is kell magaddal ugyan csak gold-ot ami nem olcsó mulatság szvsz.
    Például a KV-2 oldalát sehol nem vitte át a síma lőszer 150m-en belül...csak gold-al tudtam kilőni. Pedig a Churchill III ágyújának 110/180 mm-es páncélátütése van állítólag. Inkább közelharcra való mint sznájperkedni... :)

    Fele-fele arányban rak 5-ös vagy 6-os csatákban. Ja és minimum 3-4 db KV-1-et rak be ellened akkor már ha felül is vagy. Szóval az MM-et nem mondanám túlzottan kedvezőnek. Bár lehet a hétvége miatt volt ilyen szar a leosztás nálam.

    Átlagban prémium nélkül 13-15 ezret lehet vele keresni ha nem használsz gold lőszert...szóval még mindig a VIII-as prémium tankok valók farmolni.

    Én csak azért vettem meg mert féláron volt. Na meg a keresztfiamnak is vettem egyet, hogy együtt tudjak vele menni. :)

    Pros:
    Weathers anything tier fours can throw at it
    Highest HP of any tier 5 tank
    Very fast rate of fire, reasonably accurate even at full throttle
    Front hatches easily hidden by hull angling
    Generates a high level of XP, which speeds crew training
    Ammo is dirt cheap and repair costs are low
    Preferential Matchmaking means it only sees Tier 6 Matches at worst
    Huge amount of ammo

    Cons:
    Moves slow, accelerates slow and slow hull traverse
    Tiny gun with only adequate penetration
    Unsloped armor on turret
    Priority target for artillery
    Isn't fully aimed by the time the gun reloads without Enhanced Gun Laying Drive which you will not need.

Aktív témák