Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Scheffer

    tag

    válasz myckey #41271 üzenetére

    Nem keres jobban, mint előtte, de relatív több kreditet hoz, mint hasonszőrű társai. Oka ennek az új MM miatt bekövetkezett általánosságban magasabb battle tierek, aminek ugye megisszák a levét a tier limites, alacsony pácélátütési értékkel rendelkező gépek, mint például a Type 59, KV-5, Jagdtiger 8.8cm stb. Az új MM alatt azt értem, hogy újabban +/- 2 tier a különbség a tankok között, illetve gyakrabban dobál be olyan csatákba akár még a tier limites masinákkal is, ahol szinte csak veled azonos szintű harckocsik vannak. Ez annyiból bosszantó, hogy a tier limites prémium tankok elsősorban náluk alacsonyabb tierű tankok ellen hatékonyak a magas tűzgyorsaság és alacsony páncélátütési érték miatt, viszont például SuperPershing-gel muszáj átváltanod prémium lőszerre, ha fel akarod venni a harcot egy tier 8 nehéz tankkal.
    A lényeg, hogy a magas tűzgyorsaság és az alacsony alfa miatt sokszor kell sok költséges lövést leadnod, ami kimondottan csökkenti a profitodat, ezért kredittermelésre a T34 a legalkalmasabb pont azért, mert egyik említett tulajdonság sem igaz rá. Lassan lő, de ha betalál, akkor nagyot sebez, és a lőszer is viszonylag olcsó hozzá.

    U.I: Ha gonosz akarnék lenni, azt is mondhatnám, hogy a WG megint megszívatott minket. :)

    [ Szerkesztve ]

  • válasz myckey #41271 üzenetére

    Hülye vagyok, tényleg a T25AT-val még toltuk anno. Nem tudom miért nem rémlett hogy azért te is TD-zel. Csak arányaiban kevesebbet mint én. :)

    Més que un club!

Aktív témák