Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Fel #40703 üzenetére

    Kösz, ment a könyvjelzőkbe! :R Találkoztam azzal a bug-gal teszt szerveren, amit írtál pár napja. Type-pal volt egy 4200-as köröm, de a csata végén csak 780-at írt a sebzésnél... Csodálkoztam is, hogy miért ilyen keveset kaptam, főleg mivel prémmel ment. Ezen kívül láttam még másfélét is. Bementem egy csatába T71-el, letelt kb 2 perc. Úgy csinált, mintha laggolna (gondoltam megint szarakszik a wifi), aztán csak hirtelen kidob a garázsba. Mintha mi sem történt volna, nem vont le semmit sem, nem volt csata jelentés, nincs + xp se credit. Egyébként meg kegyetlenül érzékeny a modokra, ez esetben teljesen újra kell majd építenünk az egész res_mods könyvtárat, nem úgy, mint 8.2 -> 8.3-nál. Te használsz ott modokat?

    (#40701) Runo: Örülök, hogy sikerült "meglöknöm" téged. :DDD Nekem is meg kéne már venni az M4 45-öt, de így is tele vagyok 7-esekkel.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • diegho

    nagyúr

    válasz Fel #40703 üzenetére

    Egy van fent, amit le is tudok játszani. Nem nagyon toltam vele mostanában, max a duplákat, de semmi extra nincs bennük. Lehet mégis inkább másik tankkal kezdek és majd jönnek a heavy replay-ek is. Csak pár teljesen átlagos IS-3 replay-em van, bár lehet azok is jók lesznek kezdésnek.

Aktív témák