Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Fel #38793 üzenetére

    én ma egy darab meccset játszottam,a jó előbb mentem egyet KV3 tankkal.
    felesleges ecsetelni a csatát,szokásos nyáladzás lenne csak

    ki is léptem izibe,így is hadilábon állok a vérnyomásmérőn a számokkal,szóval hagyom is a picsába a gameet

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • KaLeun

    senior tag

    válasz Fel #38793 üzenetére

    Nekem is volt kettő agyeldobós csatám, ahol "külön figyelmet érdemelt a csapattársak támogatása".

    Karelia Assault, mi vagyunk a támadók és az északi részen már az ellen bázisánál járok, egy Lorri és egy T-44 támogatásával. Többiek, vagy 8-10 tank (élükön egy 300 wn6-os E-50-nel) AB8-9-en, a szikláknál felsorakozva tátják a szájukat. Mint egy westernben amikor megjelennek az indiánok és figyelnek a szirtről.

    Murovanka Encounter, 200hp-tal (KT) csiki-csukizok a J2-ön bázist védő E-75-tel. Mögöttem a csapatunk színe-java, vegyesen nehezek, medek, scoutok. Az E-75 egyre agresszívabb, már félő, hogy előjön és kilő. Kérlelem a medeket, scoutak, hogy kerüljenek mögé, de mint a falra hányt borsó... Végül mi E-75-ünk előjön és kilövi az ellen E-75-öt... Csak neki is akkor jött meg a bátorsága, amikor már csak egy lövés volt a másik E-75...

    Cila

Aktív témák