Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Pttypang #37046 üzenetére

    Nem is szembol kell tamadni vele az teny, - mint mondtam alacsonyabb az atutese, es lassabba is tettek, sot, regebb eleg gyakran pattogott is, most annak is vege - hanem oldalrol mindenkepp.Mondjuk Tigris E-vel es esetleg a T29-el szembemehetsz (oket alul nem olyan maceras megloni), de Tiger P es IS, Kv3 eseteben nem ajanlom.Persze ez is helyzetfuggo, mert a kupolajukat tudod loni 144 atutessel is.Egyszer regebb amikor meg 59 sebessege volt, egyszeruen korbeutaztam a nehez tankokat...erdekes volt, mert 2 egymas mellett levo Tiger P-t is kinyirtam, mondjuk asszem az egyikbe mar sebeztek, a masikat viszont en lottem ki teljes eletrol.Es emlekszem - pedig mar lehet van 1 eve - amikor egy szegeny T29-et utaztam korbe, mondjuk nem volt kiemelkedo jatekos, mert csak a tornyat probalta utanam forditani, igy hatulrol szetszedtem.
    Amugy IS-ek : ha megfigyeled a tank alakjat, akkor ez egy mini-IS :D (irja is hogy ebbol, vagy egyes reszei felhasznalasaval alkottak meg az IS-t)
    Amugy az IS nagyon vagany tank, mert van elegseges atutese, eleg gyors, es nagyot sebez.
    Harmas szakaszban szakitasz, ha csucs tankok vagytok - 2 klantarsammal jatszodtam, valahogy nagyon egymasra hangolodtunk akkor, es mind IS-el voltunk.
    Akkor volt az IS-re esemeny raadas is, szoval hajtott a dolog, mert akkor volt premem is.A honap alatt ha jol emlekszem 50-51-rol 56%-ra tornasztuk/tam fel a nyeresi aranyt.

Aktív témák