Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sontir Fel

    őstag

    válasz Djuree #32047 üzenetére

    A tigris p talan... de a tigris az semmikeppen :K

    BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

  • forras2

    őstag

    válasz Djuree #32047 üzenetére

    Én szeretem az IS-t. Én nem vettem észre, hogy pontatlan lenne az ágyúja, bár én mindig megvárom míg össze szűkül a célkereszt. És még csak 89%-os legénység van rajta :K

    Tigrist is nagyon szeretem. Jó tank, nagyon sok mindent átvisz az ágyúja, és pontos is. Akármelyik vele 1 súlycsoportban lévő tankkal ki merek állni 1-1-ben. A tankban bent van az, hogy az IS-t is és a T29-et is szét kapja, a többi a sofőrön múlik. Mielőtt magadra veszed, ezt azt utóbbi mondatot nem Neked írtam, hanem a tankról :K

    De az örök kedvenc 7-es tankom a Párduc. Mindent át visz az ágyúja szinte. Nincs összeszűkülve a célkereszt, akkor is eltalálok vele többségben mindent. Össze szűkült célkereszttel meg nem is lehet mellé lőni :N

    Tigris P-m még nincs, így arról csak külsőleg van véleményem. KV1s-el szemből átlövöm többségben, így nem mondanám az elejét nagy koponyának. Nem erősebb mint a sima tigris, de sokkal butábban néz ki.

    T29 tényleg 1 kemény fejü jószág. Erről is csak külső véleményem van, mert még csak teszt szerón próbáltam. De a tornyát oldalról minden átviszi, így ha egyszer néz rossz irányba, vége annak a monstrumnak, így azt se mondanám sebezhetetlennek :K

Aktív témák