Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz Dobi 562 #2120 üzenetére

    Tegnap M103-assal top voltam és volt két T-50-es csapattársam aki szakaszban volt. Kezdés képen azonnal elkezdték egymást lőni, majd amikor az egyik végzett a másikkal beírta amelyik túlélte a dolgot az artyaink helyzetét a közösbe. Többször megkértem a könyéken lévőket, hogy öljék meg, de senki nem tette meg. Gondoltam akkor majd kilép. Én messze voltam, egyszer ki is dobott a játék de szerencsém volt és mikor visszaléptem még életben voltam. Később rálőttem, de sajna mellé ment. Közben folyamatosan írt az ellenségnek az artyaink pozíciójáról. Mivel körülöttük kóválygott az ellenséges arty kiszedte, persze az egyik artynk sem élte túl az akcióját. Sajnos a kilövése után is benn maradt a játékban, és folyamatosan tudósított az ellennek. Engem közben kiszedtek. Akkor is ezt tette mikor a megmaradt artynk és egy KV-2 támadta az ellenség T95-ét. Egy artyjuk is volt még. Már alig volt idő hátra. Szerencsére az artynk ki tudta szedni a TD-t nem sokkal a vége előtt és még épp az artyt is kilőtték.
    Persze bejelentettem helytelen játék miatt és más is megtette. Remélem egy jó időre kitiltják.

Aktív témák