Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz longwild #14897 üzenetére

    Lesznek akik kitanulják, lesznek pro-k, de ők is ugyanúgy random csapatba kerülnek, piros játékosokkal 14-el, nem feltétlen tudnak mindenkit helyettesítve lehozni bármi csatát.
    Másrészt, a jelenleg is megfigyelhető rengeteg piros effes, 40-45% win rátás több ezer csatás játékosok azt hiszem eléggé megtapasztalhatták, milyen "tápláléknak" lenni, mégis itt vannak, mégis tolják az E100-at, IS7et... (csatánként 500as átlag dmg-vel). Ott figyel a garázsban 2-3-4 T8-as prem tank. Miért nem hagyták abba T2-ben a játékot?
    "mert ez a game szar vagy jaajjj ezzel sokat kellene gamelnem, hogy jó legyek. Nincs időm stb stb.."
    Éppen azért, mert annyira profi fel sem méri, hogy ő gyakorlatilag zéró a játékban. Inkább nyomja szorgalmasan a Battle gombot, és a csatatéren végzi szörnyűséges ámokfutásait.
    Ideje meg mint látjuk van, mert 5-6-7... 20k(!!!) csatákat írnak ki a neveik mellé.

    Az hogy te felismerd, és belásd, hogy egy játék nem megy, kell valamiféle intelligencia, ha ilyen volna nekik, nem lenne tele a csatatér zöldségekkel. (Én kipróbáltam a WoWP-t, nem is nagyon tetszik, meg nem is fekszik a játék, így nem maradok ott bénázni)

    Nem kell összesorolási metódus, a jelenlegi MM mellett/felett. A kiemelkedő játékosok "tüskéit" "igyekszik" elsimítani, az hogy ez egy csapat játék, és ha a te oldaladon van több zöldség, akkor nem tudsz nyerni, ilyen egyszerű.

    A gold problémára; én is úgy indultam elég sokáig, h egy vasat sem költök erre a játékra. Mégis, ha is túl sokat nem is, de már átultatam pár prem tank árát a WG számlájára... Megint van más akinél már lassan átfordul a kilométeróra 0-ra, annyi kreditje van, mégis minden hónapban befigyel a prem account. És hozzánk képest mi a helyzet nyugaton, ahol valóban nem tétel még Löwéért sem kicsengetni már regisztráláskor az összeget.
    Nem kell félteni szegény WG-t, nem mennek csődbe "generátor" nélkül sem.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák