Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Chris0321 #11551 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy mindenkinek be kell nyomulnia a zászlóhoz, De le kell tudni reagálni az ellenség lépéseit. Ha minden ellenséges tank foglalni megy, akkor ne legyen, hogy a csapatunk 15 fős állományából 13-an tök máshol vannak és eszük ágában sincs változtatni.

    Kedvencem mikor nagy ritkán a várakozás pillanataiban az indulás előtt megbeszélünk egy gyors taktikát (pl: "Na akkor a bal völgyön keresztül támadunk nagy erőkkel, a többiek védik a többi átjárót.").

    De ha borul a terv és nem lehet átnyomulni az adott helyen, pedig tök üres a többi átjáró, akkor nem fordulnak meg, hanem inkább felmorzsolják egymást egy teljesen értelmetlen "kidugom az orrom, lövök, visszabújok" szituációban.

    Tegnap rekord hosszúságú kempelésben volt részem. Már letelt 13 perc amikor még mindig 1>0 volt az állás. Én próbáltam előrenyomulni, de ellenállásba ütköztem, mások nem segítettek, ezért ugyan ezzel az eredménnyel sikerült döntetlenre kihozni. Én meg nem áldoztam fel magam csak azért, hogy kilőjenek az első pisszenésre és fizethetem a javítást.

Aktív témák